Vahetusest sekkunud Ojamaa jõudis kolme minutiga väravani

Henrik Ojamaa Wackeri särgis (paremal)
Henrik Ojamaa Wackeri särgis (paremal) Foto: FC Wacker / Facebook

Austria jalgpalli esiliigas sai hooaja esimese värava kirja Innsbrucki Wackeri mängija Henrik Ojamaa, kes aitas klubi 28. voorus 2:2 viigini Kapfenbergeri vastu.

Wacker läks mängu 1:0 juhtima, kuid teise poolaja esimeses pooles vastased viigistasid. Ojamaa sekkus mängu vahetusest 62. minutil ja viis Wackeri juba kolm minutit hiljem juhtima. Edu mängis Innsbruck käest päris mängu lõpuhetkedel.

Austria esiliigas asub Wacker 52 punktiga kolmandal kohal. Kõrgliigasse pääseb ainult esiliiga võitja ja praegu hoiab liidrikohta 59 punkti kogunud St. Plöten.