Leicester mängis edu maha, aga päästis ühe viigipunkti

Ats Kuldkepp
Jamie Vardy oli pärast teise kollase kaardi saamist hämmelduses.
Jamie Vardy oli pärast teise kollase kaardi saamist hämmelduses. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas pidasid 2:2 lõppenud põnevusmängu maha hooaja üllatusklubi Leicester City ja külla sõitnud West Ham United.

Tiitlit jahtiv Leicester läks 18. minutil Jamie Vardy väravast 1:0 juhtima, aga samast mehest sai 56. minutil patuoinas, kui ta sai sukeldumise eest teise kollase kaardi ja jättis Leicesteri vähemusse.

West Ham sai oma tahtmise 84. ja 86. minutil, kui esmalt realiseeris Andy Carroll penalti ja siis viis Aaron Creswell külalised 2:1 juhtima. Viimane sõna jäi aga Leicesterile, sest viiendal üleminutil lõi omakorda penalti sisse vahetusmees Leonardo Ulloa.

Leicester on 73 punktiga endiselt Premier League'i tabelis esikohal, neid jälitaval Tottenhamil on punkte 65. Leicesteril on pidamata veel neli ja Tottenhamil viis mängu. West Ham on 53 punktiga kuues.