Vigastatud Silver Leppiku tagasitulekust Pärnule võiduks ei piisanud

Ats Kuldkepp
Silver Leppik.
Silver Leppik. Foto: Ants Liigus

TLÜ/Kalevi korvpallimeeskond vajab Eesti meistriliigas poolfinaali pääsemiseks vaid ühte võitu, sest täna oldi veerandfinaalseeria teises matšis võõrsil 75:68 üle Pärnu Sadamast.

Poolaja võitis Pärnu 40:32, ent kolmanda veerandi keskel tegi «väike» Kalev 11:0 spurdi ja tasakaalustas mängu. Neljandal veerandajal saadi sisse viie kuni kaheksapunktiline eduseis ja viimastel sekunditel enam võitjas kahtlust polnud.

Pärnut innustas kapteni Silver Leppiku tagasitulek, kes vigastas detsembris raskelt põlve, aga otsustas kevadel siiski meeskonda aidata. 33-aastane tagamees viskas täna 25 minutiga seitse punkti, Pärnu resultatiivseim oli 16 punktiga Robert Valge. Võitjatele tõi Johnny Berhanemeskel 20 punkti.

Seeria kolmas kohtumine peetakse teisipäeval Tallinnas Audentese spordihoones.