Eestlaste koduklubi langes HJK vastu viie minutiga

Mihkel Aksalu
Mihkel Aksalu Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallurid Mihkel Aksalu ja Tarmo Kink tegid kaasa võik 90 minutit, kuid oma koduklubi Seinajöki nad 1:2 kaotusest Helsinki HJK vastu päästa ei suutnud.

Soome kõrgliiga valitsev meister Seinäjoki läks 25. minutil kohtumist küll juhtima, kuid HJK-l õnnestus 69. ja 74. minuti väravatega siiski võit koju jätta. Kui HJK jätkab hooaega täiseduga, siis nendest ühe mängu vähem pidanud SJK jaoks oli tegu juba teise kaotusega kolmest mängust, kirjutas Soccernet.ee.

Kui Mihkel Aksalu sai juba 19. liigamängu järjest kirja kõik 90 minutit, siis eelmisel nädalal liigadebüüdi teinud Tarmo Kink kuulus täna esmakordselt SJK algkoosseisu. Klubi Twitteri konto teatel sai Kink lisaminutil ka karistuslööki lüüa, kuid tabas müüri.