Kalev/Cramo kaotas napilt Zeniidile

Siim Kaasik
Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak ja Sten-Timmu Sokk.
Kalev/Cramo peatreener Alar Varrak ja Sten-Timmu Sokk. Foto: Tairo Lutter

VTB Ühisliigas pidi koduväljakul mänginud BC Kalev/Cramo tunnistama Peterburi Zenidi paremust 84:92.

Kalev/Cramo võitis küll avaveerandi 26:21, kuid oli poolajavileks oldi kahepunktilises kaotusseisus 45:47. Teist poolaega alustati hästi ning kolmas veerandaeg võideti 23:20, kuid mängu lõpuks suutis Zenit siiski oma paremuse maksma panna. Viimane veerandaeg Zenidile 25:16.

Kalev/Cramo poolt viskasid Ronalds Freimanis ja Shawn King mõlemad 18 punkti. Zenidi parim oli Ryan Toolson 33 punktiga. Kalev/Cramol on nüüd VTB Ühisliigas seitsme võidu kõrval 22 kaotust. Tabelis tähendab see 15. ehk eelviimast positsiooni. Tõsi, koht kõrgemal asetseval Astanal on samuti seitse võitu ja 22 kaotust.

Zenit hoiab pärast tänast mängu VTB tabelis neljandat positsiooni. Nad on võitnud 21 mängu ning kaotanud seitse.