Klavan ja Augsburg alistasid Meistrite liiga komeedi

Ragnar Klavan (vasakul)
Ragnar Klavan (vasakul) Foto: Tairo Lutter

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas võitis Ragnar Klavani koduklubi Augsburg võõral väljakul 2:0 Wolfsburgi.

Skoori tegid täna Alfred Finnbogason ja Halil Altintop. Klavan mängis keskkaitses kaasa kõik 90 minutit. Augsburgile oli see juba kolmas järjestikune võit, kuna eelmistes mängudes alistati Bremen ja Stuttgart. Bundesligas kerkis Augsburg tänase võiduga 12. kohale. Väljalangemistsoonist ollakse viie punkti kaugusel.

Wolfsburg tegi tänavu suurepärase hooaja UEFA Meistrite liigas, kus jõuti veerandfinaali. Kaheksa hulgas võideti Madridi Reali vastu avamäng seisuga 2:0, kuid teise mängu 0:3 kaotus jättis Wolfsburgi nelja hulgast välja.