Aksalu ja Kingi tööandja katastroofiline hooaja algus sai jätku

Mihkel Aksalu.
Mihkel Aksalu. Foto: SCANPIX

Teisipäeval oma seni kolmest ainsast teenitud punktist ilma jäänud Seinäjoki, kus mängivad Eesti koondise väravavaht Mihkel Aksalu ja Tarmo Kink, ei suutnud punktiarvet avada ka neljandas voorus, kaotades Tampere Ilvesele 0:2, vahendab Soccernet.ee.

Seinäjoki jäi koduväljakul eelmise hooaja kaheksanda meeskonna Ilvese vastu kaotusseisu 62. minutil penaltist ning viimane nael löödi valitseva Soome meistri kirstu 83. minutil. Samuti lõpetas Seinäjoki mängu vähemuses, kuna vahetult enne normaalaja täitumist teenis punase kaardi Abdoulaye Meite.

Neljapäeval karikamängus puhkust saanud Mihkel Aksalu naases täna postide vahele ja tegi kaasa kõik 90 minutit. Tarmo Kink sekkus mängu vahetult enne Ilvese esimest väravat, 61. minutil.