Poolfinalistid selged: Kalev/Cramo alistas Valga-Valka

Siim Kaasik
Kalev/Cramo - Saratovi Avtodor.
Kalev/Cramo - Saratovi Avtodor. Foto: Tairo Lutter

BC Kalev/Cramo võitis Eesti korvpalli meistrivõistluste veerandfinaalseeria kolmandas mängus Valga-Valka Maks ja Mooritsat Haapsalus toimunud kohtumises 80:68 ning seeria üldkokkuvõttes 3:0.

Kuigi Kalev/Cramo võitis poolaja 54:26 ning vahepeal oli vahe isegi 26-punktiline, suutis Valga mängu lõpuks ikkagi pealinna klubile lähedale jõuda.

Mängu resultatiivseim oli 20-punktiga Rain Veidemann, neist kümme viskas mees vabavisetest. Valga-Valka parimana viskasid Valmo Kriisa ja Edgars Krumins mõlemad 17 punkti.

Kalev/Cramo kohtub poolfinaalis Rapla Avisega, TÜ/Rockil tuleb finaali pääsuks jagu saada TLÜ/Kalevist.