Zopp jõudis Ostrava turniiril veerandfinaali

Jürgen Zopp.
Jürgen Zopp. Foto: Tairo Lutter

Jürgen Zopp (ATP 169.) oli Ostravas peetava 42 500 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiri teises ringis parem kodupubliku ees mänginud Jaroslav Pospišilist (ATP 488.) ning jõudis veerandfinaali, vahendab ERR Sport.

Eesti esireket võitis tund ja 41 minutit kestnud kohtumise 2:6, 6:1, 6:2. Kolm topeltviga teinud Zopp lõi ühe ässa, Pospišil tegi matšis kuus topeltviga.

Zopp kohtub veerandfinaalis prantslaste David Guezi (ATP 255.) ja Constant Lestienne'i (ATP 276.) vahelise kohtumise võitjaga.