Tallinna 1182 kaitses tasavägise mänguga tiitlit

Pirgit Püü (nr 17) oli otsustavatel hetkedel kindel
Pirgit Püü (nr 17) oli otsustavatel hetkedel kindel Foto: Raul Mee

Naiste meistriliigas selgus täna tiitlivõitja, kui tiitlikaitsja Tallinna 1182 sai finaalseeria kolmandas mängus kodusaalis 84:80 jagu Tallinna Ülikoolist ning võitis seeria mängudega 3:0.

Esimese veerandaja võitis 21:14 Tallinna Ülikool, kuid poolajavileks oli nende edu vaid ühepunktiline.

Enne viimast veerandit oli juba 1182 naiskonnal kasutada viiepunktiline edu 56:51 ja neljandal veerandajal sai 1182 Mailis Poki korvi järel 58:51 ette. Tallinna Ülikooli keskmängija Trine Kasemägi viies viga seitse minutit enne lõppu jättis naiskonna korvialuse väga hõredaks.

Siiski püsiti mängus ja Greeta Üprus viis 4.44 enne lõppu Tallinna Ülikooli omakorda juhtima 68:66. Otsustavatel hetkedel oli siiski kindlam 1182, võttes 84:80 võidu.