Super: Varese ja Kangur jõudsid FIBA eurosarja finaali

Siim Kaasik
Kristjan Kangur (viskel).
Kristjan Kangur (viskel). Foto: SCANPIX

Kristjan Kanguri koduklubi Varese võitis FIBA Europe Cupi poolfinaalis Prantsusmaa klubi Chaloni 91:82 ning jõudis finaali.

Avaveerandi võitis Varese 31:25, kuid kaotas teise 17:28. Otsustavat poolaega mängiti aga kindlamalt - kolmas veerandaeg Varesele 22:11 ning neljas 21:18.

Kangur aitas enda meeskonda eelkõige kaitses, viibides väljakul pea 28 minutit. Statistikasse sai ta kirja kolm punkti, kaks lauapalli ning kaks resultatiivset söötu. Kaks minutit enne mängu lõppu tegi ta oma viienda vea.

Võitjate parimana viskasid Brandon Davies ja lätlane Rihards Kuksiks 17 punkti. Teine finalist on Frankfurdi Skyliners, kes alistas 59:56 Krasnojarski Jenissei.