Ragnar Klavani ja Augsburgi võiduseeria lõppes

Ats Kuldkepp
Ragnar Klavan Augsburgi staadionil.
Ragnar Klavan Augsburgi staadionil. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburg tegi eile hilisõhtul koduplatsil 0:0 viigi Kölniga ja jätkab Bundesligasse püsima jäämise kursil.

Vahepeal väljalangemistsooni vajunud Augsburg võttis eelnevatel nädalatel kolm võitu järjest, aga seekord lepiti ühe punktiga. Suurem osa teisest poolajast oldi arvulises enamuses, kui 56. minutil sai Kölni poolkaitsja Matthias Lehmann teise kollase kaardi, aga eelist ei suudetud väravaks vormistada. Klavan viibis tavapäraselt platsil terve kohtumise.

Turniiritabelis 12. kohal asuval Augsburgil on 32 kohtumisega kirjas 37 punkti, 16. kohal oleval ja praeguse seisuga üleminekumängudele siirduval Bremeni Werderil on 31 mänguga teenitud 31 punkti.