Müncheni Bayern kaotas punkte ja tiitel jäi veel kindlustamata

Thomas Müller ei jää viigiga rahule.
Thomas Müller ei jää viigiga rahule. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel oli Müncheni Bayernil täna võimalik kindlustada endale Bundesliga tiitel, kuid koduväljakul tehtud 1:1 viik Mönchengladbachi Borussiaga jättis veel otsad lahtiseks.

Mitmele põhimehele puhkust andnud Bayern asus juhtima juba 6. minutil, kui tabamuse sai kirja Thomas Müller. 72. minutil viigistas kohtumise seisu aga Ragnar Klavani endine klubikaaslane Andre Hahn.

Bayerni ainus ohustaja Dortmundi Borussia alistas samal ajal koduväljakul 5:1 Wolfsburgi.

Kaks vooru enne hooaja lõppu on Bayernil liidrina koos 82 punkti, Dortmund on 77 silmaga teine. Kolmas on ühe kohtumise vähem pidanud Leverkuseni Bayer 54 punktiga. Klavani koduklubi FC Augsburg on 37ga 12.