Flora hoiab Infoneti unistust elus

FC Flora mängijad väravat tähistamas.
FC Flora mängijad väravat tähistamas. Foto: Tairo Lutter

Jalgpalli Eesti kariakvõistluste esimene finalist on FC Flora, kes alistas tänases poolfinaalis 2:0 Tartu Tammeka. Flora asus kohtumist juhtima 50. minutil, kui penalti realiseeris Markus Jürgenson. 55. minutil suurendas Flora eduseisu Maksim Gussev.

Tänu Flora võidule püsib FC Infonetil lootus jõuda suvel Euroopa liiga eelringi ja teenida seeläbi 200 000 eurot. Nimelt jõuab neljanda Eesti klubina eurosarja Eesti karikavõitja. Kui karikavõitjal on juba eurokoht olemas (Flora mängib Eesti meistrina Meistrite liigas), siis pääseb eurosarja Eesti liiga eelmise hooaja neljas tiim ehk praegusel juhul Infonet.

Karikasarja teises poolfinaalis kohtuvad homme Sillamäe Kalev – Viimsi JK. Nimetatud tiimidel eurokoht puudub.

Karikafinaal peetakse 21. mail Lilleküla staadionil.