Siim Kaasik

West Ham United pidas eile oma viimase mängu legendaarsel Upton Parkil ning alistas Manchester Unitedi 3:2.

112 aastat Upton Parkil mänginud West Ham kolib tulevast hooajast Londoni olümpiastaadionile ning oma kodustaadionilt lahkuti emotsionaalse võiduga. Londoni klubi läks mängu Diafra Sakho väravast 10. minutil juhtima, kuid tänu Anthony Martiali kahele väravale suutis Manchester United kontrolli tagasi haarata.

Viimane sõna jäi siiksi West Hamile, kes tänu Michail Antonio 72. minuti ja Winston Reid 81. minuti väravale mängu 3:2 võitis. West Ham tõusis voor enne Inglismaa kõrgliiga lõppu 62 punktiga kuuendale kohale, olles sealjuures viiendal kohal paiknevast Manchester Unitedist maas vaid punktiga.

Manchester United mängis eile suure tõenäosusega käest Meistrite liiga koha, kuna nüüd on kõik kaardid Manchester City käes. Kahe punktiga Unitedit edestav City kohtub Premier League'i viimases voorus Swansea Cityga, Manchester United seisab vastamisi Bournemouthiga. West Ham lõpetab liigahooaja võõrsil Stoke Cityga.