Venemaal toimuval jäähoki MMil jätkab täiseduga Soome koondis, alistades täna 3:0 Ungari meeskonna. Soome on võitnud kõik neli seni peetud kohtumist.

Ungari väravaluku lahtimuukimisega läks Soomel siisk iaega, sest skoori avas Atte Ohtamaa alles siis, kui teist kolmandikaega jäi mängida kolm ja pool minutit. Viimase kolmandiku keskel kasvatas Mikko Koivu edu ja kolmandat korda saatsid soomlased litri võrku arvulisest ülekaalust, kui täpne oli Aleksander Barkov.

Soome on B-grupis nelja võidu ja väravate vahega 17:5 liider, teisel kohal olev Kanada on võitnud aga samuti kõik kolm senipeetud mängu ja visanud ise 20 väravat, lubades endale visata kaks. Kolmanda meeskonnana on MMil seni kaotuseta A-grupi liider Tšehhi.