Siim Kaasik

Jalgpalli Inglismaa karikavõistluste finaalis tuli Manchester United välja kaotusseisust ning võitis matši Crystal Palace'i vastu lisaajal 2:1.

Crystal Palace asus kohtumist Jason Puncheoni väravast 78. minutil 1:0 juhtima. Kolm minutit hiljem realiseeris Juan Mata Wayne Rooney väga hea eeltöö ning viigistas kohtumise.

Mängu lisaajal tuli Manchester Unitedil 15 minutit mängida vähemuses, sest oma teise kollase kaardi sai Chris Smalling. Ometi suutis United tänu Jesse Lingardi 110. minuti väravale kohtumise 2:1 võita. Tänavune Inglismaa karikavõit oli Unitedi jaoks klubiajaloo 12. Enne tänast tähistati selles sarjas viimati võitu 2004. aastal.