Alo Jakin lõpetas hooaja võiduga

Alo Jakin
Alo Jakin Foto: Erakogu.

Prantsusmaa amatöörmeeskonnas Charvieu Chavagneux Isère Cyclisme pedaaliv Alo Jakin (fotol) lõpetas 2008. aasta võistlushooaja võiduga, olles parim 11. korda sõidetud ühepäevasõidul GP d‘Automne a La Rochefouchauld.

Sama ajaga sai teise koha prantslane Tony Cavet. Kaks sekundit hiljem finišeeris 18-meheline grupp, kuhu kuulus ka tema meeskonnakaaslane Janar Jermakov, vahendab ratttaprofid.com. Jermakovile märgiti protokolli 16. koht.

Pühapäeval toimunud 161,2 kilomeetri pikkuse võidusõidu jooksul tuli sõita 7 korda 13,2 kilomeetri pikkust ringi ning neli korda 17,2 kilomeetri pikkust ringi. Stardis oli 204 ratturit, tulemuse sai kirja vaid 135.

Charvieu Chavagneux, mille värvides sõitis sel aastal edukalt ka Sander Maasing, sai klubide arvestuses Promotional Challenge of Clubs esikoha.