ManU imemees tegi Austraalia vastu ajalugu

Marcus Rashford.
Marcus Rashford. Foto: SCANPIX

Manchester Unitedi jalgpallimeeskonna muinasjutumees Marcus Rashford sai debüüdil Austraalia vastu platsile joosta algrivistuses ja skooris oma esimese pealelöögiga.

Kolmandal minutil löödud väravaga sai 18-aastasest Rashfordist ka Inglismaa koondise ajaloo noorim mees, kes oma debüüdil võrgu sahisema pannud - kuigi Harry Kane ja Jamie Vardy ei peaks muretsema, on nüüd üsna kindel, et alles veebruari lõpus tippjalgpallis debüteerinud ründaja ka EM-ile sõidab, kirjutas Soccernet.ee.

Kontrollmängu Inglismaa võitis, poolajal vahetusest sekkunud Wayne Rooney lõi 55. minutil mängu teise ja kuigi Eric Dier saatis palli õnnetult enda võrku, ei suutnud Austraalia viigiväravale väga lähedale enam jõuda. Nii teenis Inglismaa 2:1 võidu.