Naiste jalgpallikoondis jäi alagrupi liidrile Belgiale kindlalt alla

Eesti naiste jalgpallikoondis.
Eesti naiste jalgpallikoondis. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti naiste jalgpallikoondis kaotas Tartus peetud EM-valikmängus 0:5 Belgia naiskonnale ja jätkab alagrupis punktita viimasel kohal.

Külalised asusid juba 10. minutil Inna Zlidnise omaväravast juhtima, avapoolaja lõpus kasvatas eduseisu Aline Zeler. Teisel poolajal olid belglannadest täpsed veel Elke van Gorp ja kahel korral Janice Gayman.

Eesti jätkab EM-valiksarjas kuue mängu järel punktita viimasel kohal, Belgia on Inglismaa ees alagrupi liider. Samas on belglannad Inglismaast kaks kohtumist rohkem pidanud. Kaks mängu on konkurentidest vähem peetud ka kolmandal kohal oleval Serbial.

Eesti peab oma järgmise kohtumise juba esmaspäeval, kui Tartus Tamme staadionil võõrustatakse Bosnia ja Hertsegoviina koondist.