Eksootilise ralli võit jäi Portugali, Jeets lõhkus kaks katset enne lõppu masina

Siim Kaasik
Raul Jeetsi masin pärast avariid.
Raul Jeetsi masin pärast avariid. Foto: twitter

Autoralli Euroopa meistrivõistluste Assoori ralli võitis Ricardo Moura (Ford Fiesta R5). Eesti ekipaaž Raul Jeets - Andrus Toom (Škoda Fabia R5) sõitis rajalt kaks kiiruskatset enne ralli lõppu välja.

Moura edestas pärast 16. kiiruskatse pikkust rallit Aleksei Lukjanuki (Ford Fiesta R5) 26,8 sekundiga. Kolmanda koha sai poolakas Kajetan Kajetanowicz (Ford Fiesta R5).

Eesti ekipaažil purunes ralli 14. kiiruskatse avarii järel radiaator ning neil tuli üheksandalt positsioonilt katkestada.