Belgia jalgpallikoondis tuli raskest seisust välja

Eden Hazard (vasakul) ja Romelu Lukaku väravat tähistamas.
Eden Hazard (vasakul) ja Romelu Lukaku väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

10. juunil algaval jalgpalli EM-finaalturniiril soosikute sekka kuuluv Belgia koondis teenis tänases maavõistlusmängus raske võidu, kui koduväljakul alistati 3:2 Norra.

Belgia asus kohtumist juhtima juba 3. minutil, kui tabamuse sai kirja Romelu Lukaku. 21. minutil aga viigistas Joshua King seisu ning 48. minutil viis Veton Berisha juba Norra juhtima.

Belglastele tõid lõpuks võidu Eden Hazardi 70. ja Laurent Cimani 73. minuti tabamused.

Sarnaselt Belgiale EM-finaalturniiriks valmistuv Venemaa pidi leppima aga 1:1 viigiga, kui Monacos kohtuti Serbiaga. Venelased asusid matši 85. minutil Artjom Dzjuba tabamusest juhtima, kuid juba kolm minutit hiljem viigistas Alaksandar Mitrovic seisu.