Kolumbia koondis jõudis esimesena Copa Americal veerandfinaali

James Rodriguez.
James Rodriguez. Foto: SCANPIX

Copa America turniiril jõudis eilse öö järel esimesena veerandfinaali Kolumbia jalgpallikoondis.

Eile peeti kaks kohtumist A-alagrupis ja täiseduga jätkab Kolumbia, kes võitis 2:1 Paraguayd. Võitjate poolt skoorisid 12. minutil Carlos Bacca ja 30. minutil James Rodriguez, kaotuse teeninud Paraguay poolt oli täpne Victor Ayala, kes sai värava kirja 71. minutil. Kolumbial on nüüd koos neli punkti ja esimese võistkonnana kindlustati koht veerandfinaalis.

Teises eilses mängus oli USA 4:0 parem Costa Ricast, väravad said kirja Clint Dempsey, Jermaine Jones, Bobby Wood ning Graham Zusi. Ameerika Ühendriikide koondisel on Kolumbia järel teisena kirjas kolm silma, A-alagrupis on kolmandal kohal Paraguay ja viimane on hetkel Costa Rica.