Copa Americal selgusid esimesed edasipääsejad

Siim Kaasik
Clint Dempsey
Clint Dempsey Foto: AFP/SCANPIX

Copa America jalgpalliturniiril olid peeti A-grupi viimased kohtumised, millest väljusid võidukalt USA ja Costa Rica.

USA kindlustas endale võiduga Paraguay üle alagrupi võidu. 1:0 lõppenud kohtumise ainsa värava lõi mängu 27. minutil Clint Dempsey. USA koondis pidi aga pikalt vähemuses mängima, sest kohtumise 48. minutil teenis oma teise kollase kaardi vaid minut pärast esimese kollase saamist DeAndre Yedlin.

Alagrupi teises mängus alistas Costa Rica 3:2 Kolumbia. Võitjate poolelt olid täpsed Johan Venegas ja Celso Borges, omaväravaga aitas Costa Ricat Frank Fabra, kes oli täpne ka enda meeskonna eest. Kolumbia teise värava lõi Marlos Moreno.

Alagrupist pääsesid edasi USA ja Kolumbia, kes kogusid mõlemad kuus punkti. Costa Rica jäi nelja punktiga kolmandaks ning  Paraguay ühe punktiga neljandaks.