Väravata jäänud Zlatan: olen võimeline palju enamaks (1)

Ats Kuldkepp
Zlatan Ibrahimovic.
Zlatan Ibrahimovic. Foto: CHRISTOPHE ENA/AP

Jalgpalli EM-finaalturniiri E-grupi esimeses kohtumises tegid Iirimaa ja Rootsi 1:1 viigi. Suuremat osa mängust dikteeris Iirimaa ja 48. minutil mindi Wesley Hoolahani kaunist tabamusest juhtima. Siis tekitas järjepanu võimalusi Rootsi ja 71. minutil suunas nende suurim staar Zlatan Ibrahimovic palli värava ette, kus õnnetult sai pea vahele Iiri kaitsja Ciaran Clark.

Oodatud väravat aga 34-aastane Ibrahimovic ei löönud. Rootsi ikoonist oleks saanud esimene mängija, kes on skoori teinud neljal finaalturniiril. «Kõige tähtsam oli see, et me ei kaotanud. Nüüd on meil kaks mängu järgi ja peame Itaalialt ning Belgialt punkte röövima. Sain rünnakul palli, aga olen võimeline palju enamaks,» ütles Ibrahimovic Rootsi rahvusringhäälingule.

«Teine poolaeg oli esimesest palju parem, aga meil jääb ikkagi kvaliteedist puudu,» lisas ründestaar.