Pingilt tagasi mängu vahetatud Prosa tõi Florale Rootsis viigi

Albert Prosa
Albert Prosa Foto: Jaanus Lensment

FC Flora jalgpallimeeskond käis juunipuhkuse ajal mängupraktikat saamas Stockholmis, kus kohaliku AIK-ga 1:1 viiki mängiti.

Küllaltki võimalustevaese avapoolaja järel vahetati algkoosseisus alustanud Albert Prosa Flora poolt pingile, aga kuivõrd tegu oli sõprusmänguga, siis olid lubatud ka tagasivahetused, kirjutas Soccernet.ee.

Sunnitud vangerduse põhjustas 86. minutil vigastada saanud Hannes Anieri, kes vaid paar minutit varem palli 20 meetrilt latti saatis. Juba kohtumise teisel minutil pidi haiget saanud Kevin Aloe asemel väljakule tulema Markus Jürgenson.

Prosa lõigi lõpuks Flora ainsa värava, kui 87. minutil saatis Rauno Sappineni löögi järel postist põrkunud palli väravasse. Mõned minutid varem oli AIK juhtima läinud, kui rootslased realiseerisid Richard Alandi tekitatud penalti.