Siim Kaasik

Korvpalliliigas NBA alistas Cleveland Cavaliers koduväljakul finaalseeria kuuendas mängus Golden State Warriorsi 115:101 ning viis seeria otsustavasse seitsmendasse mängu.

Kohe avaveerandist hea hooga alustanud Cavaliers võitis poolaja 59:43. Ka teisel poolajal näidati kindlat mängu, tabades mängu jooksul viskeid väljakult 51,9-protsendilise täpsusega.

Võitjate poolelt tõi Cavaliersile enim punkte Lebron James, kes sai kirja 41 silma ning lisaks veel 11 resultatiivset söötu. Kyrie Irving viskas 23 punkti. Kaotajate poolelt sai 30 punkti kirja Stephen Curry, Klay Thompson toetas teda 25 silmaga.

Kohtumise lõpuminutitel eemaldati mängust Warriorsi tagamängija Curry, kes vihahoos viskas oma hambakaitsmed pealtvaataja pihta. Finaalseeria otsustav mäng peetakse pühapäeval öösel vastu esmaspäeva.