Belgia lõi Ungarile neli vastuseta väravat ja võttis suure võidu

Belgia koondis võitis jalgpalli EMi kaheksandikfinaalis 4:0 Ungarit ning jõudis veerandfinaali. Belglaste avavärava eest hoolitses 10. minutil skoorinud Toby Alderweireld ja seisuga 1:0 avapoolaeg ka lõppes. Mängu lõppfaasis oli 78. minutil täpne Michy Batshuayi ja vaid kaks minutit hiljem tõi tabloole seisu 3:0 Eden Hazard. Kohtumise viimaseks väravaks jäänud tabamuse eest hoolitses 90+1. minutil Yannick Carrasco.

Veerandfinaalis läheb Belgia kokku Walesiga.

Omavahel on Ungari ning Belgia varem kohtunud 12 korral: neist kaheksas mängus on võit läinud belglastele, kahel korral Ungarile ja kaks korda on mängitud viiki. Viimati mängiti 2009. aastal ja siis võttis 3:0 võidu Belgia.