Pärnu Linnameeskond oli karikasarjas raskustes Tammeka noortega

Pärnu linnameeskond maitses üle pika aja võidurõõmu.
Pärnu linnameeskond maitses üle pika aja võidurõõmu. Foto: Gertrud Alatare/

Jalgpalli Evald Tipneri karikavõistlustel sai võidurõõmu maitsta Pärnu Linnameeskond, kes on meistriliigas saanud järjest 15 kaotust. Karikasarja 1/64 finaalis oldi aga 4:1 üle Tartu Tammeka U21-meeskonnast.

Pärnu asus juhtima 26. minutil, kui skoori avas Tõnis Vihmoja. Teisel poolajal kasvatas Kristian Lenk pärnakate eduseisu, kuid 72. minutil lõi Martin-Gert Pärli ühe värava tagasi. Võidu kindlustas pärnakatele alles 89. minutil Rauno Tutk.

Tammeka U21 lõpetas mängu kümnekesi, kui kolmandal lisaminutil sai Jakob Päll teise kollase kaardi ja eemaldati platsilt. Teenitud penalti realiseeris Raido Leokin, vormistades lõppseisuks 4:1. Järgmises ringis lähevad pärnakad vastamisi Tallinna Levadiaga.