Eesti valitsev meister FC Flora kohtus jalgpalli Meistrite liiga esimeses kvalifikatsiooniringis Gibraltari meisterklubiga Lincoln Red Imps ning võitis avamängu 2:1.

Avapoolaja võitis Flora tänu Rauno Alliku 35. minuti väravale 1:0, hea tsenderduse andis Allikule paremalt äärelt meeskonna kapten Gert Kams. Kohe teise poolaja alguses leidis Kams keskjoonelt taas hea sööduga Rauno Sappineni, kes kasvatas eduseisu 2:0-le.

Eduseisus muututi aga lohakaks, 57. minutil purjetas Joseph Chipolina läbi Flora kaitseliini ja lõi ühe värava tagasi. Mäng lõppes siiski Flora 2:1 võiduga, ent võõrsil löödud värav jätab teise mängu eel hea edasipääsuvõimaluse ka Gibraltari klubile.

Korduskohtumine peetakse nädala pärast Gibraltaril, antud paari võitjat ootab teises eelringis Šotimaa suurklubi Glasgow Celtic.