Räim võitis Ungaris etapi ja tõusis üldliidriks

Siim Kaasik
35. Tartu rattaralli finiš. Parima koha nimel heitlesid soomlane Matti Manninen ja Mihkel Räim. Foto: Kristjan Teedema

Möödunud nädalal Eesti meistriks grupisõidus kroonitud Mihkel Räim (Cycling Academy) võitis Ungari velotuuri (UCI kategooria 2.2) täna sõidetud esimese etapi ning tõusis ka tuuri üldliidriks.

Eilsel proloogil teise koha saanud Räim parandas tulemus tänasel 133 kilomeetri pikkusel etapil. Täpsustatud andmetel sai teise koha ukrainlane Oleksandr Polivoda (Kolss BDC Team) ning kolmas oli norralane Adrian Gjolberg (Team FixIT.no). Neljas oli täna Räime meeskonnakaaslane Daniel Turek, vahendab Rattauudised.ee.

Järgnevad seitse meest kaotasid neljale esimesele ligi minuti ning peagrupp enam kui kolm ja pool minutit. Räim tõusis ka tuuri üldliidriks. Gjolberg kaotab teisena talle 11 sekundit ja Polivoda kolmandana 14 sekundit.