Raul Must on Kanadas jõudnud veerandfinaali

Raul Must.
Raul Must. Foto: Maria Kilk

Sulgpallur Raul Must jõudis Kanadas Calgarys maailmakarika etapil veerandfinaali.

äna avaldatud maailma edetabelis karjääri parimat kohta tähistavale 38. positsioonile jõudnud Must võitis kaheksandikfinaalis India mängija R.M.V. Gurusaidutti (BWF 90.) 21-12, 7-21, 21-17. Kolmandas geimis oli mäng viigis seisul 17-17, kuid seejärel sai neli viimast punkti Eesti esireket ja jõudis sellega veerandfinaali.

Kaheksa parima hulgas tuleb võistlusteks kaheksanda asetuse saanud Musta vastaseks teine India mängija B. Sai Praneeth, kes on võistlustel neljanda paigutusega ja maailma edetabelis hetkel Mustast koha võrra kõrgemal.