Peeter Olesk püstitas Eesti rekordi

Silver Tabo
Peeter Olesk.
Peeter Olesk. Foto: SCANPIX

Täna lõppenud Eesti meistrivõistlustel nätas olümpiaks valmistumisel tõusvat vormi Peeter Olesk, võites olümpia kiirlaskmise finaali 23 tabamusega ja püstitades kvalifikatsioonis Eesti rekordi 579 silmaga.

Hõbeda sai Fred Raukas 18 tabamusega (kvalifikatsioonis 542 silma) ja pronksi Mihkel Kasemets 13 tabamusega (kvalifikatsioonis 559 silma).

Naiste lamades harjutuse võitis Julia Soboleva 616,9 silmaga Tuuli Kübarsepa (616,7) ees. Neidude sama harjutuse võitis Marjana-Kristiina Meronen 612,6 silmaga.

Meeste lamadesharjutuse finaalis sai sel võistlusel teise kuldmedali Andrei Mihhailov 202,5 silmaga (kvalifikatsioonis 611,7), teiseks tuli Neeme Virveste 202,3 silmaga (kvalifikatsioonis 612,4) ja kolmandaks Janis Aarne 181,0 silmaga (kvalifikatsioonis 605,4). Noormeestest võitis Siim Christian Reppo-Sirel 608,3 silmaga, teiseks platseerus Silver Loorens 607,5 ja kolmandaks Martin Vendelin 603,6 silmaga. Jooksva metssea segajooksude harjutuse võitis Endi Tõnisma 361 silmaga, teine oli Juri Sizonenko 357 ja kolmas Jaanus Mugu 354 silmaga.