Rose täitis vihase Chicago treeneri käsu

Derrick Rose.
Derrick Rose. Foto: SCANPIX

NBA korvpallimeeskonna Chicago Bullsi tagamängija Derrick Rose viskas viimasel veerandajal kümme punkti, kui koduplatsil mänginud «pullid» alistasid põnevas heitluses Dallas Mavericksi 82:77 (44:35).

Rose’i õlgadel lasus tavapärasest suurem vastutuskoorem, sest vigastuse tõttu mängis Chicago ilma kahe vigastatud põhimeheta – Carlos Boozeri ja Joakim Noahita. Rose usaldust ei kuritarvitanud, visates 44 minuti jooksul 26 punkti, hankides 7 lauapalli ja andes 9 resultatiivset söötu.

«Treener oli maruvihane, sest ta arvas, et viskasin avapoolajal liiga vähe,» sõnas Chicago sangariks kerkinud Rose. «Seetõttu üritasin ma teisel poolajal väheke agresiivsemalt mängida.»

Kaotajate resultatiivseim oli Saksa vanameister Dirk Nowitzki 19 punktiga. Mängu kokkuvõtet saate vaadata SIIT.