Vungi väravatesadu Küprosel jätkus

Martin Vunk(sinises) mängus Brasiilia vastu
Martin Vunk(sinises) mängus Brasiilia vastu Foto: Mihkel Maripuu

Eesti jalgpallikoondislane Martin Vunk lõi oma teises mängus uue koduklubi eest taas värava, kui tema leivaisa Nea Salamis Famagusta sai Küprose tugevuselt teises liigas Halkanorase üle suure 3:0 võidu.

Vungi värav avas skoori, viies 45. minutil võõrsil mänginud Nea Salamise juhtima, vahendab Soccernet.ee.

Teisel poolajal kasvatas skoori Milan Belic, kes suunas palli pärast Vungi lööki, mille väravavaht tõrjus, väravasse. Lõppskoori vormistas Marios Louka 82. minutil.

Eestlase koduklubi jätkab liigatabelis kolmandal kohal 17 mängust kogutud 28 punktiga, liider on Aris 31 silmaga.