Dramaatilise lõpuga Rally Estonia võitis Ralfs Sirmacis

Autoralli Euroopa meistrivõistluste hooaja kuues etapp Rally Estonia sai dramaatilse lõpu, kui kogu ralli üldliidri rolli täitnud venelane Aleksei Lukjanuk kaotas eelviimasel, 15. kiiruskatsel trampliinilt tulles ratta ning oli sunnitud ralli pooleli jätma. Seetõttu võitis tänavu Rally Estonia lätlane Ralfs Sirmacis, teisele kohale tõusis ERC-sarja üldliider poolakas Kajetan Kajetanowicz (+1.34,5) ning kolmandale kohale kerkis eestlane Rainer Aus (+3.44,8)

ERC juunioride klassis saavutas esikoha eestlane Miko-Ove Niinemäe, kes edestas sakslast Marijan Griebeli 39,8 sekundiga ning inglast Christopher Ingramit 44,5 sekundiga. Eestlane Gustav Kruuda lõpetas samas klassis neljandal kohal (+1.11,9).

Kokku läbiti 16 kiiruskatse peale 212,73 katsekilomeetrit. Ralli finišipoodium leiab aset Tartus Raekoja platsil pühapäeval kell 17.