Norrköping näitas hambaid, kuid Londaku koduklubi pidas vastu

Silver Tabo
Pavel Londak (keskel) Eesti koondise kogunemisel.
Pavel Londak (keskel) Eesti koondise kogunemisel. Foto: SCANPIX

Meistrite liiga teise eelringi korduskohtumises lõi Andreas Vaikla leivaisa Norrköping teisel poolajal Pavel Londaku tööandjale Rosenborgile kolm väravat, kuid langes siiski konkurentsist. Seega pääses lõpuks üsna kindlalt edasi valitsev Norra meister Rosenborg, sest eelmisel nädalal suutsid nad kodumängu 3:1 võita.

Sarnaselt eelmise nädala avakohtumisele suutis Londaku koduklubi olla resultatiivsem, minnes 2:0 juhtima, ent teisel poolajal läks Norrköping hoogu ning võitis lõpuks mängu skooriga 3:2.

Paraku ei piisanud vaid üheväravalisest võidust ja nii edenes koondtulemusega 5:3 järgmisesse ringi just Rosenborg, kelle väravasuul seisis kogu kohtumise Eesti koondislane Londak. Norrköpingu puurivahiks oli aga samuti eestlane, Andreas Vaikla.

Londakul tuleb kolmandas ringis rinda pista Küprose suurklubi APOELiga.