Pärnu naiskond alistas kindlalt noortekoondise, Tartu võistkonnad leppisid viigiga

Anastassia Morkovkina.
Anastassia Morkovkina. Foto: Ants Liigus

Naiste Meistriliiga 11. voorus toimunud Tartumaa derbys leppisid SK 10 Premium ja Tammeka 1:1 viigiga, mis vähendas alles lõpuvile eel viigistanud Tammeka võimalusi esinelikusse pääseda.

Ainuliider Pärnu JK oli Noortekoondisest üle 11:0. Anastasia Morkovkina panustas võitu koguni kuus väravat, millele Margarita Matjuhhova kolm lisas, skoorisid ka Laada Tereštšenkova ja Liivi Sõrmus (penaltist), kirjutas jalgpall.ee.

Tallinna FC Flora kaotas JK Tallinna Kalevile poolaja 0:1, kuid kogus end teisel poolajal, võites mängu 3:1. Tallinna FC Levadia ülekaal Nõmme Kalju FC üle väljendus numbrites 5:0.