Pariisi Saint-Germain võitis Meistrite turniiril Interit

Interi ja PSG matš.
Interi ja PSG matš. Foto: SCANPIX

Milano Interi jalgpallimeeskond oli sunnitud tunnistama Meistrite turniiril Pariisi Saint-Germaini 3:1 paremust.

14. minutil viis PSG juhtima Serge Aurier, kellele ei jäänud see kohtumise ainsaks tabamuseks. Ilma oma kapteni Mauro Icardita alustasid rüneduona Stevan Jovetic ning Rodrigo Palacio. Just montenegrolane oli ka see, kes täpselt enne poolajavile kõlamist võrdsustas penaltist mänguseisu, kirjutas Soccernet.ee.

Õnnetu mängu tegi aga Itaalia klubi väravavaht Samir Handanovic, kellel suuresti lasus süü Prantsusmaa meistri avavärava sünnil, kui kiiper pudistas Hatem Ben Arda sooritatud karistuslöögi otse Aurieri jala peale Teisel poolajal oli sunnitud sloveen võrgust välja noppima ka Layvin Kurzawa täpse trahvilöögi.

Inter aga omalt poolt teise viigiväravaga vastata ei suutnud, skoori tegi taas hoopis prantslasest kaitsja Aurier, kelle duubel vormistas mängu lõppseisuks 3:1.