Londaku koduklubi jätkas Meistrite liigas võidukalt

Silver Tabo
Rosenborgi ründaja Christian Gytkjar (vasakul) ja APOELi väravavaht Boy Waterman võitlemas palli pärast. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise väravavahi Pavel Londaku klubi Trondheimi Rosenborg oli Meistrite liiga kolmanda eelringi avamängus võidukas, kui alistas Küprose klubi Nicosia APOEL-i 2:1.

Rosenborg võitis avapoolaja 2:0 - 23. minutil oli täpne Christian Gytkjaer ja esimesel üleminutil Jörgen Skjelvik. Teisel poolajal (67. minutil) lõi ühe värava tagasi Georgios Efrem, vahendab ERRi spordiportaal.

Rosenborgi väravasuul seisis terve kohtumise äsja MLS-i klubist Portland Timbers hangitud ghanalane Adam Kwarasey. Londak pidi leppima kohaga varumeestepingil.