Teisipäev, 9. august
Kellaajad märgitud Eesti aja järgi
Teisipäev, 9. august
Kellaajad märgitud Eesti aja järgi
00:00 Maahoki (India – Suurbritannia naiste maahoki alagrupimäng)
00:20 Veepall (meeste alagrupimäng)
00:30 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
00:45 Tennis (naisüksikmängu ja meesüksikmängu ning naispaarismängu ja meespaarismängu teine ring)
01:00 Tõstmine (meeste kuni 62 kg A-grupp, finaal)
01:00 Korvpall (USA – Venetsueela meeste korvpalli alagrupimäng, grupp A)
01:30 Maahoki (Hispaania – Hiina naiste maahoki alagrupimäng)
01:45 Korvpall (Senegal – Hiina naiste korvpalli alagrupimäng, grupp B)
01:50 Käsipall (Argentiina – Holland naiste käsipalli alagrupimäng, grupp B)
02:30 Lauatennis (naisüksikmängu ja meesüksikmängu neljas ring)
02:30 Maahoki (Argentiina – Jaapan naiste maahoki alagrupimäng)
02:30 Võrkpall (Venemaa – Lõuna-Korea naiste võrkpalli alagrupimäng, grupp A)
03:00 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
03:50 Käsipall (Angola – Montenegro naiste käsipalli alagrupimäng, grupp A)
04:00 Ujumine (naiste 100 m seliliujumise ja rinnuliujumise finaalid, 200 m vabaujumise ja kompleksujumise poolfinaalid ning meeste 200 m vabaujumise ja 100 m seliliujumise finaalid, 200 m liblikaujumise poolfinaalid)
04:00 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
04:30 Korvpall (Prantsusmaa – Hiina meeste korvpalli alagrupimäng, grupp A)
04:35 Võrkpall (Brasiilia – Argentiina naiste võrkpalli alagrupimäng, grupp A)
05:00 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
06:00 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
14:30 Sõudmine (meeste ühepaatide 1. veerandfinaal)
14:40 Sõudmine (meeste ühepaatide 2. veerandfinaal)
14:50 Sõudmine (meeste ühepaatide 3. veerandfinaal)
15:00 Sõudmine (meeste ühepaatide 4. veerandfinaal)
15:00 Vehklemine (meeste epee individuaalturniiri 1/64-, 1/32-, 1/16- ja veerandfinaalid)
15:00 Laskmine (naiste täpsuslaskmise voor, 25 m)
15:00 Vibulaskmine (meeste ja naiste individuaalvõistluse 1/32-finaalid ja 1/16-finaalid)
15:10 Sõudmine (naiste ühepaatide 1. veerandfinaal)
15:20 Sõudmine (naiste ühepaatide 2. veerandfinaal)
15:30 Käsipall (Katar – Prantsusmaa meeste käsipalli alagrupimäng, grupp A)
15:30 Võrkpall (Venemaa – Argentiina meeste võrkpalli alagrupimäng, grupp B)
15:30 Sõudmine (naiste ühepaatide 3. veerandfinaal)
15:40 Sõudmine (naiste ühepaatide 4. veerandfinaal)
15:50 Sõudmine (meeste roolijata kahepaatide A/B 1. poolfinaal)
16:00 Tõstmine (naiste kuni 63 kg B-grupp ja meeste kuni 69 kg B-grupp)
16:00 Sõudmine (meeste roolijata kahepaatide A/B 2. poolfinaal)
16:00 Veepall (naiste alagrupimäng)
16:00 Lauatennis (naisüksikmängu veerandfinaalid)
16:00 Judo (naiste kuni 63 kg ja meeste kuni 81 kg eelringid ja veerandfinaalid)
16:00 Ratsutamise kolmevõistlus (individuaalne ja võistkondlik takistussõit)
16:00 Maahoki (Uus-Meremaa – Hispaania meeste maahoki alagrupimäng)
16:00 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
16:10 Sõudmine (naiste paarisaeruliste kahepaatide A/B 1. poolfinaal)
16:20 Sõudmine (naiste paarisaeruliste kahepaatide A/B 2. poolfinaal)
16:30 Sõudmine (meeste paarisaeruliste kahepaatide A/B 1. poolfinaal)
16:40 Sõudmine (meeste paarisaeruliste kahepaatide A/B 2. poolfinaal)
16:45 Tennis (naisüksikmängu kolmas ring ja meesüksikmängu teine ring ning naispaarismängu ja meespaarismängu veerandfinaalid)
16:50 Sõudmine (meeste roolijata neljapaatide A/B 1. poolfinaal)
17:00 Tennis (naisüksikmängu kolmas ring ja meesüksikmängu teine ring ning naispaarismängu ja meespaarismängu veerandfinaalid)
17:00 Sõudmine (meeste roolijata neljapaatide A/B 2. poolfinaal)
17:00 Ragbi (Austraalia – Prantsusmaa meeste ragbi alagrupimäng)
17:00 Maahoki (Argentiina – India meeste maahoki alagrupimäng)
17:00 Poks (meeste kergkaalu ehk kuni 60 kg, keskkaalu ehk kuni 75 kg ja üliraskekaalu ehk alates 91 kg eelringid)
17:00 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
17:10 Sõudmine (naiste paarisaeruliste kahepaatide C/D 1. poolfinaal)
17:20 Sõudmine (naiste paarisaeruliste kahepaatide C/D 2. poolfinaal)
17:30 Sõudmine (meeste paarisaeruliste kahepaatide C/D 1. poolfinaal)
17:30 Ragbi (Lõuna-Aafrika – Hispaania meeste ragbi alagrupimäng)
17:30 Käsipall (Saksamaa – Poola meeste käsipalli alagrupimäng, grupp B)
17:35 Võrkpall (Prantsusmaa – Mehhiko meeste võrkpalli alagrupimäng, grupp A)
17:40 Sõudmine (meeste paarisaeruliste kahepaatide C/D 2. poolfinaal)
18:00 Ragbi (Suurbritannia – Keenia meeste ragbi alagrupimäng)
18:00 Laskmine (naiste olümpiakiirlaskmine 25 m kvalifikatsioon)
18:00 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
18:15 Korvpall (Austraalia – Prantsusmaa naiste korvpalli alagrupimäng, grupp A)
18:30 Ragbi (Uus-Meremaa – Jaapan meeste ragbi alagrupimäng)
18:30 Maahoki (Saksamaa – Iirimaa meeste maahoki alagrupimäng)
19:00 Ujumine (meeste 100 m vabaujumise, 200 m rinnuliujumise ja 4x200 m vabaujumise teatemeeskondade eelringid ning naiste 200 m liblikaujumise eelringid)
19:00 Purjetamine (meeste RS:X, Laser ja Laser Radial klassi sõidud ning naiste RS:X ja Laser Radial klassi sõidud)
19:00 Ragbi (USA – Argentiina meeste ragbi alagrupimäng)
19:00 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
19:30 Ragbi (Fidži – Brasiilia meeste ragbi alagrupimäng)
19:30 Maahoki (Holland - Kanada meeste maahoki alagrupimäng)
19:30 Kärestikuslaalom (meeste ühekanuu poolfinaalid ja finaal)
20:10 Veepall (naiste alagrupimäng)
20:15 Korvpall (Hispaania – Brasiilia meeste korvpalli alagrupimäng, grupp B)
20:40 Käsipall (Tuneesia – Taani meeste käsipalli alagrupimäng, grupp A)
21:00 Vettehüpped (naiste torni sünkroonhüpped)
21:00 Võrkpall (Itaalia – USA meeste võrkpalli alagrupimäng, grupp A)
21:00 Vibulaskmine (meeste ja naiste individuaalvõistluse 1/32-finaalid ja 1/16-finaalid)
21:30 Tõstmine (naiste kuni 63 kg A-grupp, finaal)
21:30 Judo (naiste kuni 63 kg ja meeste kuni 81 kg vaheringid, poolfinaalid, pronskimatšid ja finaalid)
21:30 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
21:30 Laskmine (naiste olümpiakiirlaskmine, 25 m finaal)
21:30 Korvpall (Brasiilia – Valgevene naiste korvpalli alagrupimäng, grupp A)
22:00 Sportvõimlemine (naiste võistkondliku mitmevõistluse finaal)
22:00 Jalgpall (Austraalia - Zimbabwe naiste jalgpalli alagrupimäng, grupp F)
22:00 Jalgpall (Saksamaa - Kanada naiste jalgpalli alagrupimäng, grupp F)
22:00 Lauatennis (meesüksikmängu veerandfinaalid)
22:00 Ragbi (Austraalia – Hispaania meeste ragbi alagrupimäng)
22:00 Vehklemine (meeste epee individuaalturniiri poolfinaalid, pronksimatš ja finaal)
22:30 Ragbi (Lõuna-Aafrika – Prantsusmaa meeste ragbi alagrupimäng)
22:30 Rannavõrkpall (meeste alagrupimäng)
22:40 Käsipall (Brasiilia – Sloveenia meeste käsipalli alagrupimäng, grupp B)
23:00 Ragbi (Suurbritannia – Jaapan meeste ragbi alagrupimäng)
23:00 Poks (meeste kergkaalu ehk kuni 60 kg, keskkaalu ehk kuni 75 kg ja üliraskekaalu ehk alates 91 kg eelringid)
23:05 Võrkpall (Poola – Iraan meeste võrkpalli alagrupimäng, grupp B)
23:30 Ragbi (Uus-Meremaa – Keenia meeste ragbi alagrupimäng)
23:30 Rannavõrkpall (naiste alagrupimäng)
23:45 Korvpall (Türgi – Jaapan naiste korvpalli alagrupimäng, grupp A)