Teisipäev, 16. august
Kellaajad märgitud Eesti aja järgi
Teisipäev, 16. august
Kellaajad märgitud Eesti aja järgi
00:00 Maahoki (naiste veerandfinaal)
00:20 Veepall (naiste veerandfinaalid)
01:00 Tõstmine (meeste kuni 105 kg A-grupp, finaal)
01:00 Korvpall (Hispaania – Argentiina meeste korvpalli alagrupimäng, grupp B)
01:30 Lauatennis (meesvõistkondade poolfinaal)
01:50 Käsiapll (Horvaatia – Tuneesia meeste käsipalli alagrupimäng, grupp A)
02:30 Maahoki (naiste veerandfinaal)
02:30 Kergejõustik (naiste kettaheite kvalifikatsioon, grupp A)
02:30 Võrkpall (Itaalia – Kanada meeste võrkpalli alagrupimäng, grupp A)
02:35 Kergejõustik (meeste teivashüppe finaal)
02:40 Kergejõustik (meeste 110 meetri tõkkejooksu eeljooks)
03:30 Kergejõustik (naiste 400 meetri tõkkejooksu eeljooks)
03:50 Käsipall (Katar – Argentiina meeste käsipalli alagrupimäng, grupp A)
03:50 Kergejõustik (naiste kettaheite naiste kvalifikatsioon, grupp B)
04:25 Kergejõustik (meeste 800 meetri jooksu finaal)
04:30 Korvpall (Leedu – Horvaatia meeste korvpalli alagrupimäng, grupp B)
04:35 Võrkpall (Brasiilia – Prantsusmaa meeste võrkpalli alagrupimäng, grupp A)
04:45 Kergejõustik (naiste 400 meetri jooksu finaal)
05:00 Rannavõrkpall (meeste veerandfinaalmäng)
06:00 Rannavõrkpall (naiste veerandfinaalmäng)
14:00 Ujumine (meeste 10 km maraton)
14:30 Sulgpall (meeste ja naiste paarismängu poolfinaalid)
15:00 Aerutamine (meeste ühesüsta finaal 1000 m, naiste kahesüsta finaal 500 m ning ühesüsta eelsõidud)
15:30 Kergejõustik (naiste 5000 meetri jooksu eeljooks)
15:45 Kergejõustik (naiste teivashüppe kvalifikatsioon)
15:50 Kergejõustik (meeste kolmikhüppe finaal)
16:00 Kreeka-Rooma maadlus (meeste kuni 66 kg ja kuni 98 kg eelringid)
16:00 Käsipall (naiste veerandfinaalid)
16:00 Ratsutamise takistussõit (võistkondlik kvalifikatsioon)
16:00 Vettehüpped (meeste hoolauahüpete poolfinaal)
16:00 Jalgratta trekisõit (naiste sprindi veerandfinaalid, sõit 5.-8. kohtadele, omniumi 500 m ajasõit ning meeste keirini 1. voor koos vahesõitudega)
16:00 Võrkpall (naiste 1. veerandfinaal)
16:30 Kergejõustik (meeste 1500 meetri jooksu eeljooks)
17:00 Poks (meeste poolraskekaalu ehk kuni 81 kg poolfinaalid, sulgkaalu ehk kuni 56 kg, I kergkeskkaalu ehk kuni 64 kg ja üliraskekaalu ehk alates 91 kg veerandfinaalid ning naiste kärbeskaalu ehk kuni 51 kg veerandfinaalid)
17:00 Veepall (meeste veerandfinaalid)
17:00 Lauatennis (naisvõistkondade pronksimäng)
17:00 Korvpall (naiste 1. veerandfinaal)
17:05 Kergejõustik (naiste 100 meetri tõkkejooksu eeljooks)
17:20 Kergejõustik (naiste kettaheite finaal)
17:50 Kergejõustik (meeste 200 meetri jooksu eeljooks)
18:00 Maahoki (meeste poolfinaal)
19:00 Purjetamine (meeste Finn klassi medalisõit ning meeste 49er ja naiste 49er FX klassi sõidud, lisaks Nacra 17 segapaari medalisõit)
19:00 Jalgpall (naiste 1. poolfinaal, 1. veerandfinaali ja 4. veerandfinaali võitjad)
19:30 Käsipall (naiste veerandfinaalid)
20:00 Sportvõimlemine (meeste rööbaspuude ja kangi finaal ning naiste vabaharjutuse finaal)
20:00 Kujundujumine (paaride vabakava finaal)
20:00 Võrkpall (naiste 2. veerandfinaal)
20:30 Korvpall (naiste 2. veerandfinaal)
21:10 Veepall (meeste veerandfinaalid)
21:30 Tõstmine (meeste alates 105 kg B-grupp)
22:00 Kreeka-Rooma maadlus (meeste kuni 66 kg ja kuni 98 kg vaheringid, pronksimatšid ja finaalid)
22:00 Jalgratta trekisõit (naiste sprindi poolfinaalid ja finaalid, omniumi lendstardist 250 m ajasõit, 25 km punktisõit ning meeste keirini 2. voor ja finaalsõidud kohtadele 5.-12, 1.-6.)
22:00 Rannavõrkpall (naiste poolfinaalmäng)
22:00 Jalgpall (naiste 2. poolfinaal, 2. veerandfinaali ja 3. veerandfinaali võitjad)
23:00 Maahoki (meeste poolfinaal)
23:00 Rannavõrkpall (meeste poolfinaalmäng)
23:00 Käsipall (naiste veerandfinaalid)
23:00 Vettehüpped (meeste hoolauahüpete finaal)
23:30 Sulgpall (naiste üksikmängu veerandfinaalid ja segapaarismängu pronksimäng)