Üliinimene Ratasepp võitis Saksamaal kolmekordsel ultratriatloni MK-etapil teise koha

Siim Kaasik
Rait Ratasepp Saksa kolmekordse ultratriatloni finišis.
Rait Ratasepp Saksa kolmekordse ultratriatloni finišis. Foto: Facebook

Rait Ratasepp saavutas Saksamaal peetud kolmekordsel ultratriatloni MK-etapil teise koha.

Kõrgetasemelisel võistlusel tuli sportlastel järjest läbida 11.4 km ujumist, 540 km jalgrattasõitu ning 126.6 km jooksu. Ratasepal kulus kogu distantsi läbimiseks aega 33:40.53.

Ujumise ja rattasõidu läbis eestlane 20 tunni ja 49 minutiga, sealjuures kulus ujumisele kolm tundi ning 32 minutit.

Võistluse võitis Richard Widmer, kes läbis distantsi 33:14.33-ga, kolmanda koha sai Frederik Lassen ajaga 34:32.52.

No. 2 arrived!! Rait Ratasepp finished the race after 33:40:53 - congratulations!! :)