Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Bialystoki Jagiellonia, Facebook

Poola jalgpalli kõrgliigas on jätkuvalt suurepärases hoos Bilaystoki Jagiellonia poolkaitsja Konstantin Vassiljev. Eile võideti 4:1 Gdynia Arka meeskonda ja Eesti koondislane lõi kaks väravat.

Vassiljevi esimene värav sündis juba neljandal minutil, kui Vassiljev saatis palli Arka puurivahi seljataha otse õhust. Vassiljevi teine tabamus sündis 59. minutil ja see tuli penaltist.

Vassiljev on tänavu löönud nelja mänguga viis tabamust, mis tõstab ta Poola kõrgliiga väravaküttide edetabelis kindlalt esimeseks. Jagiellonia kerkis võiduga vähemalt ajutiselt 10 punktiga tabeli liidriks. Bilaystok on pidanud neli mängu, enamik konkurente on kolme kohtumise peal.