Eesti jalgpallikoondislase koduklubi sai Londoni Arsenalilt hirmsa kolaka

Ats Kuldkepp
Theo Walcott (vasakul) ja Santi Cazorla Arsenali teist väravat tähistamas.
Theo Walcott (vasakul) ja Santi Cazorla Arsenali teist väravat tähistamas. Foto: Andrew Couldridge/REUTERS

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Karol Metsa koduklubi Stavangeri Viking pidas eile õhtul koduväljakul sõprusmängu Inglismaa tippmeeskonna Londoni Arsenaliga ja kaotas koguni 0:8.

Arsenali väravad lõid kahel korral Alex Iwobi ja Joel Campbell, ühe tabamuse said kirja Santi Cazorla, Theo Walcott ning Chuba Akpom ning Stavangeri poolt sai omaväravaga hakkama Michael Haukas. Sealjuures võitis Arsenal poolaja vaid tulemusega 1:0.

Algkoosseisu kuulunud Mets viibis väljakul 55 minutit ja selleks hetkeks oli seis Vikingi poolelt vaadates 0:3.