Ojamaa debüüt Hollandi kõrgliigas oli kurva varjundiga (1)

Henrik Ojamaa Wackeri särgis
Henrik Ojamaa Wackeri särgis Foto: FC Wacker /Facebook

Eesti 25-aastane jalgpallikoondise ründemees Henrik Ojamaa tegi täna küll Hollandi kõrgliigas Go Ahead Eaglesi eest debüüdi, kuid see ei olnud kõige õnnestunum.

Ojamaa kuulus võõrsil Ado Den Haagi vastu 10168 silmapaari ees külalismeeskonna põhikoosseisu, alustades 4-3-3 formatsioonis paremründajana. Paraku põhjustas ta aga 15. minutil karistusalas tehtud selge vea eest vastastele penalti. Selle jaapanlane Mike Havenaar realiseeris, viies kodutiimi juhtima, vahendas Soccernet.ee.

Poolajapaus lõpetas niigi õnnetu Ojamaa debüüdi, jättes numbri 22 all tegutsenud eestlase arvele vaid 45 minutit. Teisel kolmveerandtunnil lõi Den Haagi meeskond veel kaks väravat, võttes lõpuks 3:0 võidu.

Järgmise nädala pühapäeval kohtub Go Ahead Eagles Eredivisie teises voorus kodus NEC-iga.