Vaikla vaatas võidumängu pingilt

Andreas Vaikla Eesti koondise treeningul
Andreas Vaikla Eesti koondise treeningul Foto: Sander Ilvest

Andreas Vaikla (19) vaaatas taas pingilt, kuidas tema tööandja IFK Norrköping alistas Rootsi jalgpalli kõrgliigas Örebro meeskonna.

Klubis sel hooajal ilmselgelt enim kordi puuri kaitsnud Vaikla jäi teist vooru järjest pingile. Ka eelmises voorus ei saanud ta väljakule, kui Norrköping sai võidu Sundsvalli üle, kirjutas Soccernet.ee.

Täna mängiti kodus tulemusega 3:1 üle Örebro. Vastased asusid 40. minutil juhtima, kuid juba 41. minutil oli võõrustajatel vastus olemas. Teise poolaja keskel löödi Örebrole veel kaks väravat ja võeti 3:1 võit. Norrköpingu puuri kaitses austerlane Michael Langer.