Ats Kuldkepp

UEFA superkarika võitis Trondheimis peetud kohtumises valitsev Meistrite liiga tiitliomanik Madridi Real, kes alistas Euroopa liiga tšempioni Sevilla lisaajal 3:2.

Matši läks 20. minutil Marco Asensio väravast juhtima Real, aga Sevilla haaras tänu 41. minuti Franco Vazquezi ja 72. minuti Jevgen Konopljanka tabamustele 2:1 eduseisu.

Teisel lisaminutil päästis ilma vigastuspausil oleva Cristiano Ronaldota mänginud Reali Sergio Ramose täpne pealöök ja lisaaja eelviimasel minutil tõi Madridi klubile magusa võidu teise kaitsja Dani Carvajali soolorünnak.

Mullu krooniti UEFA superkarika võitjaks Barcelona, kes oli Tbilisis lisaaja järel 5:4 parem samuti Sevillast.