Valitsev meister Leicester kaotas Premier League'i avamängu Hull Cityle

Siim Kaasik
Hull City mängijad väravat tähistamas.
Hull City mängijad väravat tähistamas. Foto: LINDSEY PARNABY/AFP

Inglismaa kõrgliiga avamängus alistas Hull City valitseva meistri Leicester City tulemusega 2:1.

Koduväljakul mänginud Hull asus kohtumist esimese poolaja lõpuminutitel juhtima, kui täpne oli Adama Diomande. Eelmise hooaja komeet Riyad Mahrez viigistas mängu kohe teise poolaja alguses, kuid järgmise värava lõi taaskord Hull. Sedakorda oli täpne Robert Snodgrass.

Rohkem väravaid ei löödud. Täna on Inglismaal kavas veel kuus kohtumist. Ragnar Klavan ja Liverpool alustavad oma teekonda Inglismaa kõrgliiga tiitli suunas homme kell 18, kui kohtutakse võõrsil Arsenaliga.