Silver Tabo
Zlatan Ibrahimovic kohtumises Bournemouthi vastu.
Zlatan Ibrahimovic kohtumises Bournemouthi vastu. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga avavoorus alistas Manchester United võõrsil toimunud kohtumises 3:1 ülekaaluga Bournemouthi. Taas sai värava kirja rootslane Zlatan Ibrahimovic, kes lõi ManU eest vastaste võrku ilusa kauglöögi.

Väravaarve avas aga 40. mänguminutil vahetusest sekkunud Juan Mata ning 59. minutil lisas pealöögi omalt poolt kapten Wayne Rooney. Ent nullimängu Inglismaa hiid kirja ei saanud, sest 69. minutil suutis Adam Smith lüüa Bournemouthi eest ühe värava tagasi.

Hiljuti maailmarekordilise ehk 105 miljoni euro eest Manchester Unitediga liitunud Paul Pogbat veel võistkonna nimekirjast ei olnud.